W Warszawie powstanie hotel Tribe

Accor wkracza z nową marką do Europy
Hall hotelu Tribe w Warszawie/fot. archiwum Accor

Pierwsze obiekty Tribe w Europie pojawią się m.in. w Paryżu, Amsterdamie i Warszawie, a w najbliższych latach dołączą do nich Londyn, Berlin czy Wiedeń. W ramach wzmacniania lifestylowego portfolio Accor planuje otwarcie ponad 50 obiektów sygnowanych marką. Debiutujący w Warszawie hotel Tribe pierwszych gości przywita w 2021 roku.

Grupa Accor planuje otworzyć ponad 50 obiektów działających pod tą marką na całym świecie. Wśród pierwszych europejskich lokalizacji, gdzie pojawi się Tribe znalazła się Warszawa, Paryż i Amsterdam. W niedalekiej przyszłości dołączą do nich m.in. Berlin, Londyn czy Lizbona. W sumie, w ciągu najbliższych 5 lat, na portfolio marki Tribe złoży się 150 obiektów na całym świecie, otwartych z myślą o nowej generacji podróżników poszukujących wysublimowanych przeżyć w zasięgu ręki.

Gaurav Bhushan, Chief Development Officer, Accor, POWIEDZIAŁ: “Accor jest globalnym liderem w segmencie hoteli lifestyle, dzięki portfolio 11 rewolucyjnych marek, do których zalicza się także Tribe z planowanym otwarciem 50 obiektów na całym świecie. Marka rośnie w siłę i wraz z rozwojem kolejnych projektów grupy, kontynuuje międzynarodową ekspansję. Zgodnie ze strategią rozwoju Accor, Tribe ustanowił nowe standardy w świecie lifestylowych marek hotelowych.”

W tym roku w Europie pierwszy obiekt sygnowany marką Tribe zostanie otwarty w Paryżu – Tribe Paris Barignolles. Następne w kolejce są m.in. Amsterdam, Warszawa i Manchester. Pierwszy hotel Tribe w Polsce zlokalizowany będzie w Warszawie.

Antoine Dubois, Accor SVP Global Marketing Strategy, skomentował: “Obserwowanie, jak marka rozwija się i zwiększa swoją sieć przynosi dużą satysfakcję. Tribe to bez wątpienia silny lifestylowy brand z konkretnym charakterem, który zrywa z wizerunkiem tradycyjnych hoteli. Koncept Tribe skupia się na miejskiej energii, oferując stylowe i przystępne przestrzenie. Już wchodząc do samego hotelu, czy korzystając z oferty pobytowej, czy odwiedzając restaurację, goście od razu wiedzą, że będą częścią autentycznego przeżycia, bez względu na lokalizację, w której się znajdują.”

Hotelowe przestrzenie są zaprojektowane tak, by były połączeniem miejsc tętniących życiem pomiędzy pracą a rozrywką. Od selekcji wielu gatunków muzyki, po szeroki wybór lokalnych odmian kawy – w Tribe nic nie dzieje się przypadkiem. Szeroka oferta menu restauracyjnego zmienia się w ciągu dnia, aby zawsze zapewnić gościom świeże i autentyczne przeżycia kulinarne. Funkcjonująca za dnia kawiarnia, z jedzeniem na wynos oferuje proste, szybkie i domowe posiłki, a wieczorem zmienia się w cocktail bar.

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center