W Kłajpedzie powstanie hotel Mercure

Wizualizacja wnętrza jednego z pokojów/fot. archiwum Accor

Dzięki podpisanej umowie z UAB Ramisis Pamarys, do portfolio hoteli grupy Accor na Litwie, dołączy nowy obiekt działający pod marką Mercure. Hotel zaoferuje 74 komfortowe, nowoczesne i odnowione pokoje oraz restaurację z barem.

Do dyspozycji gości znajdzie się także strefa relaksu i przestrzeń konferencyjna.

Inwestorem nowego hotelu Mercure została spółka UAB Ramusis Pamarys. To drugie, po Mercure Ryga, partnerstwo Accor z firmą. Co więcej, partnerzy współpracują nad kolejnym projektem hotelowym w regionie, który wzbogaci wspólne doświadczenia i portfolio.

Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager, Accor Eastern Europe, powiedziała: „Inwestycja daje nam znakomitą okazję do poszerzenia portfolio Mercure na Litwie. Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę wiodącą markę hotelarską do Kłajpedy. Nowy hotel charakteryzuje się doskonałą lokalizacją w samym sercu miasta. Malownicze otoczenie starówki i centrum sprawia, że jest to doskonały początek podróży w odkrywaniu litewskiej kultury i tradycji. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z UAB Ramisis Pamarys zaowocuje dalszym wspólnym rozwojem portfolio Accor w regionie.”

Monika Levickyte, dyrektor Ramusis Pamarys, dodała: „Wyznawana przez nas zasada jest prosta – witamy Cię z uśmiechem, śpisz w najwygodniejszym łóżku z miękką pościelą, i delektujesz się pysznymi lokalnymi smakołykami. To prawdziwa szczera gościnność. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo czy turystycznie, w naszych hotelach zadbamy o to, aby Twój pobyt był perfekcyjny.”

Hotel Mercure Kłajpeda Center mieści się przy ulicy Sauliu 28, nieopodal samego serca Kłajpedy. Otwarcie hotelu planowane jest na październik 2021 roku.

Hotel Mercure Katowice Centrum już otwarty