VIII Forum Promocji Turystycznej w Warszawie za 104 dni

W październiku ósma edycja Forum Promocji Turystycznej
Logotyp Forum Promocji Turystycznej

22 października, po raz pierwszy w Kamienicy Artystycznej w Warszawie, odbędzie się ósma edycja Forum Promocji Turystycznej, organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Wyjątkowy rok w turystyce wymaga przemyślenia przyszłości tego biznesu oraz modyfikacji strategii jego rozwoju. A co za tym idzie – przemyślenia strategii promocyjnej.

W dobie epidemii koronawirusa niewątpliwie na pierwszy plan wysunęły się kwestie zdrowia i bezpieczeństwa w podróży – które poruszymy w pierwszej sesji. Jak promować bezpieczne wakacje, kto I jak powinien pomóc uzdrowiskom w promowaniu, czy promowanie bezpieczeństwa w podróży jest ważniejsze niż pół roku temu? O tym porozmawiamy w gronie fachowców z kraju i zagranicy.

Pod znakiem zapytania stoi przyszłość turystyki grupowej oraz grup zawodowych, które się w niej specjalizują. Niepewna jest także przyszłość segmentu MICE – czy warto jeszcze promować wydarzenia? Czy eventy nie przejdą w sferę online?

Porozmawiamy także przyszłości promocji turystyki po koronawirusie. O tym, czy I jak promować kierunki do niedawna bardzo popularne a obecnie obarczone opinią “niebezpiecznych”. Ale i o tym, że oferta polska w czasie kryzysy nagle zaczęła się sprzedawać w polskich biurach podróży.

Uzupełnieniem Forum będzie ogłoszenie wyników IV konkursu filmowego “Kadry z Polski… i nie tylko.

Rejestracja na Forum ruszy w ciągu do końca najbliższego piątku:

https://www.forumpromocjiturystycznej.pl/