Uczestnicy projektu Samodzielni zdobędą doświadczenie w hotelach Grupy PHH

fot. archiwum PHH

Zakończyła się IV edycja projektu Fundacji PFR Samodzielni, której partnerem jest Polski Holding Hotelowy. W efekcie kilku uczestników projektu odbędzie staż w hotelach Grupy PHH.

Fundacja PFR Samodzielni zakończyła IV edycję swojego projektu, we współpracy z Polskim Holdingiem Hotelowym. Dzięki tej inicjatywie kilku uczestników będzie miało możliwość odbycia stażu w hotelach należących do Grupy PHH.

Ta edycja projektu Samodzielni pozwoliła kolejnej grupie młodzieży, wychowującej się w pieczy zastępczej, otrzymać wsparcie w procesie przygotowania do wejścia na rynek pracy. 29 uczestników, 40 godzin warsztatów, 45 godzin indywidualnych konsultacji, 20 zaangażowanych wolontariuszy ekspertów, w tym 14 wolontariuszy mentorów – tak w liczbach przedstawia się IV edycja projektu Samodzielni.

„Wspieranie projektu Samodzielni Fundacji PFR jest dla naszej firmy niezwykle ważne. Wkraczanie w dorosłość to kluczowy okres w życiu młodych ludzi, dlatego też chcemy pokazać, że jedną z możliwości wyboru ścieżki zawodowej jest hotelarstwo, gdzie można rozwijać się, awansować i spełniać swoje pasje. Tym bardziej cieszymy się, że kilku uczestników projektu zgłosiło się do nas, aby odbyć staż w naszych hotelach. Życzymy im, aby ten czas wykorzystali jak najlepiej dla swojego rozwoju i liczymy na to, że może choć dla części z nich będzie to początek kariery w branży hotelarskiej” – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Oprócz zakwaterowania, PHH zorganizował wspólną kolację dla uczestników oraz wolontariuszy, którzy byli mentorami młodych ludzi w tej edycji projektu. W ramach wsparcia młodych ludzi przedstawiciele PHH przygotowali warsztaty na temat możliwości kariery w branży hotelarskiej i turystycznej, a także zaproponowali uczestnikom projektu płatne staże zawodowe w swoich hotelach na terenie całej Polski.

Nowi regionalni dyrektorzy operacyjni w PHH

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center