Nowi regionalni dyrektorzy operacyjni w PHH

Od lewej Michał Gustyn, Monika Michałek, Gheorghe Marian Cristescu, Artur Derela, Jacek Szymanowicz /fot. PHH

Polski Holding Hotelowy mianował trzech dyrektorów hoteli na stanowiska regionalnych dyrektorów operacyjnych. Monika Michałek, Artur Derela i Michał Gustyn będą odpowiedzialni za zarządzanie obiektami w regionach północnym, centralnym i południowym. W dalszym ciągu pozostaną oni również dyrektorami generalnymi w swoich obiektach.

Każdy regionalny dyrektor operacyjny będzie odpowiedzialny za hotele i obiekty w spółce PHH, działające w danym regionie – północnym, centralnym i południowym. Michał Gustyn, dyrektor Golden Tulip Gdańsk Residence, odpowiedzialny będzie za region północny łącznie z Trójmiastem. Następnie Artur Derela, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, będzie odpowiadał za region centralny, w tym m. in. za Warszawę. Natomiast Monika Michałek, dyrektor Zagroń Szczyrk oraz Moxy Katowice Airport odpowiadać będzie za region południowy, łącznie z aglomeracją śląską.

„Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego też zaproponowaliśmy naszym doświadczonym dyrektorom podjęcie kolejnego wyzwania. Sprawdzili się jako fachowcy o dużym poziomie kompetencji, więc jestem przekonany, że na pewno sobie poradzą. Wiemy, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami w ramach rozwoju naszej firmy, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani i w pewnym sensie wyróżnia nas to na rynku hotelarskim. Przed nami wiele nowych wyzwań i cieszę się, że wraz z naszym zespołem możemy wspólnie wspierać rozwój naszej grupy” – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Michał Gustyn z hotelarstwem związany od prawie 20 lat. Doświadczenie zdobywał między innymi w hotelach sieci takich jak Marriott International, gdzie przez ponad siedem lat pracował w najsłynniejszym, pięciogwiazdkowym hotelu na Pomorzu – Sheraton Sopot Hotel. W 2016 roku dołączył do Focus Hotels i pełnił funkcję F&B Managera w hotelu w Gdańsku, a następnie był dyrektorem hotelu w Poznaniu i Bydgoszczy. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2020 roku, od kiedy objął stery w Golden Tulip Gdańsk Residence.

Artur Derela od 25 lat pracuje w branży hotelarskiej. Dołączył do zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego w 2019 roku, do końca sierpnia 2020 roku pełnił funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie, a w tym samym czasie wspierał merytorycznie załogę hotelu Best Western w Olsztynie. Od września 2020 roku objął stanowisko dyrektora czterogwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, a w 2022 roku stanął na czele pięciogwiazdkowego Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Monika Michałek związana jest z branżą hotelarską od 27 lat. Jako dyrektor hoteli zarządzała na Śląsku markami Novotel, Ibis i Mercure, pracując nad ich rozwojem i odpowiadając między innymi za przeprowadzanie procesów zmiany marki oraz kategoryzację. Od blisko 10 lat zasiada również w komisji kategoryzacyjnej województwa śląskiego i służy swoim doświadczeniem w regionie śląskim.
Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2018 roku, zaangażowana była we wprowadzenie  do Polski pierwszego obiektu marki Moxy– Moxy Katowice Airport, którym zarządza od początku jego funkcjonowania. Obecnie pełni również funkcję dyrektora Ośrodka Zagroń w Szczyrku.

Polski szef kuchni zdobywa tytuł najlepszego managera Marriott na świecie

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center