PHH nominowany do nagrody za program motywacyjny

Grupa Polski Holding Hotelowy (PHH) została nominowana do nagrody Employer Brand Management Awards 2023 w kategorii best brand ambassador programme. Program Ambasador PHH został doceniony przez jurorów konkursu zarządzania marką pracodawcy za wykraczanie poza tradycyjne programy motywacyjne i skuteczne odpowiadanie na potrzeby pracowników firmy. Gala wręczenia nagród odbędzie się 21 września w Londynie.

Program Ambasador Polskiego Holdingu Hotelowego został nominowany do nagrody w międzynarodowym konkursie Employer Brand Management Awards 2023 w kategorii Best Brand Ambassador Programme. Wśród nominowanych są m.in. BBC, EY, Boston Consulting Group, Circle K, Sky, NatWest Group, TUI Group, Deloitte Polska czy Bloomberg i Accenture.

„Nasi jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Employer Brand Management Awards. Dzięki wysokiej jakości zgłoszeń, konkurencja jest zacięta” – mówi Andrew Thomas, wydawca magazynu Communication i fundator nagród.

Polska firma hotelarska została zakwalifikowana za stworzenie i realizację programu Ambasador, który opiera się na motywowaniu i angażowaniu pracownika. Program konkuruje do głównych nagród w kategorii Best Brand Ambassador Programme z międzynarodowymi firmami: British Telecom, ABK, Pepco i SAP. Nagrody Employer Brand Management Awards będą w tym roku zostaną wręczone 21 września w Park Plaza Riverbank Hotel w Londynie.

„Jestem dumna, że praca całego zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego została doceniona na arenie międzynarodowej. To dla nas wielkie wyróżnienie i zaszczyt, by znaleźć się w gronie tak znakomitych firm. W tym roku również Polski Holding Hotelowy jako pierwsza spośród firm z branży turystyczno-hotelarskiej otrzymał certyfikat i statuetkę redakcji MarkaPracodawcy.pl. Cieszymy się, że nasz program motywacyjny został nagrodzony nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Z niecierpliwością czekamy na uroczystość wręczenia nagród i trzymamy kciuki za naszą firmę za miejsce na podium” – mówi Danuta Kisielewska, dyrektor personalny w Polskim Holdingu Hotelowym.

Employer Brand Management Awards to wydarzenie organizowane już po raz siódmy przez magazyn Communicate. Nagrody Employer Brand Management mogą być przyjmowane od firm z sektora prywatnego, organizacji sektora publicznego, agencji kreatywnych lub osób, które pomogły w stworzeniu marki pracodawcy.

Uczestnicy projektu Samodzielni zdobędą doświadczenie w hotelach Grupy PHH

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center