Reklama

Reklama

Reklama

środa, 12 czerwiec 2019 12:19

Ryanair połączy Olsztyn z Kolonią

Napisane przez AG
Ryanair połączy Olsztyn z Kolonią archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o uruchomieniu połączenia między lotniskiem Olsztyn-Mazury i Kolonią.

Samoloty przewoźnika będą kursować na tej trasie dwa razy w tygodniu od listopada do marca 2020roku.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: „Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie nowego połączenia i jednocześnie ogłaszamy promocję biletów na trasie Olsztyn – Kolonia. Każdy kto kupi bilety do końca najbliższego piątku zapłaci tylko 65 zł."

Tomasz Kądziołka, prezes lotniska Olsztyn-Mazury, dodał: „Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem nowego połączenia do Kolonii, zwłaszcza, że Niemcy to najważniejszy rynek dla naszych klientów. Wierzymy, że dwa połączenia tygodniowo będą atrakcyjne zarówno dla biznesmenów, jak i chcących wypocząć w naszym pięknym regionie.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.