Wizz Air świętuje piątą rocznicę działalności bazy w Krakowie

fot. Wizz Air

Wizz Air obchodzi piątą rocznicę założenia swojej bazy w Krakowie. W ciągu ostatnich pięciu lat Wizz Air stale rozwijał swoją działalność z Krakowa, wprowadzając nowe trasy i zwiększając częstotliwość lotów, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na podróże lotnicze.

Od otwarcia w 2019 roku krakowska baza Wizz Air łączy Polskę z miejscami docelowymi w Europie i poza nią, zapewniając niskokosztowe możliwości podróży ponad 4 mln pasażerów. Strategicznie zlokalizowana baza Wizz w Krakow Airport znacząco przyczyniła się do rozwoju infrastruktury transportu lotniczego w regionie, poprawiając łączność i dostępność.

„Piąta rocznica założenia bazy Wizz w Krakowie stanowi ważny kamień milowy na naszej drodze do wzrostu i sukcesu w Polsce. Jesteśmy niezmiernie dumni z roli, jaką odegraliśmy w połączeniu Krakowa z kluczowymi miejscami docelowymi w Europie i nadal angażujemy się w zapewnianie naszym pasażerom podróży niskokosztowych” – mówi Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

„Obecnie pasażerowie latający liniami Wizz Air z krakowskiego lotniska mogą wybierać spośród oferty 17 tras, łączących ich z różnorodnymi miejscami docelowymi w Europie i poza nią. Dzięki 17 kierunkom zlokalizowanym w 12 krajach podróżni mogą z łatwością zaplanować kolejną przygodę lub podróż służbową, wygodnie i elastycznie” – dodaje Sasha Vislaus.