Joanna Czechowska w Polskim Holdingu Hotelowym

Joanna Czechowska dołączyła do zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego. /fot. PHH
Joanna Czechowska dołączyła do zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego. /fot. PHH

Joanna Czechowska z początkiem maja 2024 roku zasiliła szeregi biura komunikacji i PR w biurze Polskiego Holdingu Hotelowego.

Joanna to osoba w wieloletnim doświadczeniem w branży, która do tej pory związana była z największą międzynarodową siecią hotelową na świecie – Marriott International.

,,Cieszę się, że do naszego zespołu dołączył wysokiej klasy fachowiec nie tylko na rynku hotelowym. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Joanny przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju biura komunikacji i PR – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego”

Joanna w roku 2013 ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Warszawski na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, na specjalności Public Relations i Marketing Medialny. Jeszcze w trakcie studiów zaczęła pracę w japońskiej korporacji technologicznej Fujifilm. Za swój pierwszy projekt dla tej firmy, Praca jak marzenie, została laureatką konkursu PRoton. W latach 2010-2019 pracowała w Fujifilm, zajmując się działaniami marketingowymi i PR w Polsce, w Czechach i na Słowacji. W Fujifilm odpowiadała też za komunikację korporacyjną zewnętrzną, jak i wewnętrzną między Warszawą i globalną centralą firmy w Tokio.

Z hotelarstwem związana jest od 1 grudnia 2019 roku, kiedy dołączyła do amerykańskiej firmy Marriott International. Wśród najważniejszych zadań było skoordynowanie działań marketingowych w czterech hotelach Sheraton w Polsce, wzmocnienie wizerunku marki Westin na polskim rynku, utrzymywanie dobrych relacji z mediami, promocja programu lojalnościowego Marriott Bonvoy, repozycjonowanie warszawskiego hotelu Sheraton po remoncie przestrzeni wspólnych i wprowadzenie polskiej wersji strony marriott.com. Z dniem 1 maja br. Joanna dołączyła do Polskiego Holdingu Hotelowego, gdzie będzie koordynować działania z zakresu komunikacji i Public Relations.

Grupa Kapitałowa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Grupa współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group i Accor.