TOP Touristik Srebrnym Partnerem XIII Forum Promocji Turystycznej

Już niebawem, 11 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się XIII Forum Promocji Turystycznej. Srebrnym Partnerem wydarzenia jest TOP Touristik, poznański tour operator, specjalizujący się w pakietowaniu dynamicznym.

TOP Touristik zostało założone w 2015 roku przez inwestorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej na całym świecie. Oferują organizowanie wyjazdów do licznych miejsc w Europie i wielu egzotycznych krajów świata. Ich główne kierunki to: Hiszpania, Bułgaria, Cypr, Malta, Turcja, Tajlandia i Emiraty Arabskie.

Proponują hotele wysokiej jakości w dobrych cenach, a sama baza posiada około 10 tys. hoteli. Gwarantują elastyczność w doborze terminu, długości pobytu, a także miejsca wylotu. Ceny są aktualizowane i obowiązują w momencie zakładania rezerwacji. Dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania oferty są odświeżane non-stop. Koszt rezerwacji potwierdzany jest niezwłocznie tego samego dnia.

TOP Touristik Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki oraz Polskiej Izby Turystyki.

Czas i miejsce Forum: 11 października 2023 roku, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Uczestnicy: biura podróży, agenci turystyczni, osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze.

Rejestracja i bilety: https://forumpromocjiturystycznej.pl/

Organizatorem jest: Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl

Współorganizatorem jest: Śląska Organizacja Turystyczna i Silesia Convention Bureau

Region Partnerski: Województwo Śląskie

Srebrny partner: MerlinX, TOP Touristik, Polska Organizacja Turystyczna

Partnerzy: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Honorowymi patronami wydarzenia jest: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Izba Turystyki

Patronaty: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, RaportCSR.pl