Święto kolorów w Łebie już w sobotę

materiały prasowe

Holi Festival Poland w tym roku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców całej Polski i opanuje prawie 50 różnych miejsc. W najbliższą sobotę zawita do Łeby.

Holi Festival Poland to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zapraszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

W tym roku Holi Festival Poland zagości w niemal 50 miastach i miejscowościach w całej Polsce.

W najbliższy weekend impreza odbędzie się m.in. w:

Sarbinowo – ul. Nadmorska 27A , Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej; 15 lipca, godz. 16-21

Łeba – ul. Tysiąclecia; 15 lipca, godz. 16-21

Reda – ul. Morska 5, Aquapark Reda, 16 lipca, godz. 16-21

https://www.facebook.com/pg/HoliFestivalPoland/events/