Sun&Fun zapłaci za testy klientów w Egipcie

Logotyp Sun&Fun

Touroperator wznawia od 10 września loty do Hurghady – w czwartki i w niedziele z Warszawy i z Katowic i zapewnia, że pokryje koszty testów COVID-19 po przylocie do Egiptu.

Od 1 września wszyscy podróżni przekraczający granicę Egiptu są zobowiązani do okazania negatywnego wyniku testu PCR na Covid-19, wykonanego 72h przed planowanym lotem. Istnieje też możliwość poddania się badaniom w kierunku Covid-19 po przylocie na lotnisku w Egipcie. Koszt badania wynosi 30 USD/os. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat,

Sun&Fun ogłosił, że dla rezerwacji pakietowych z wylotem do 25 października pokryje koszty: badania w kierunku COVID-19 po przylocie do Egiptu oraz dodatkowego ubezpieczenia – WARIANT MAX, tym samym zapewniając m.in.: pokrycie kosztów leczenia, transportu i repatriacji w kwocie aż do 20 000 Euro w przypadku pandemii choroby zakaźnej, a także skutki zdarzeń pod wpływem alkoholu. Osoby podróżujące do Egiptu w terminie do końca października 2020 r., są zwolnione z opłaty wizowej.

Specjalne warunki obowiązują zarówno dla istniejących rezerwacji, jak i dla nowych, założonych do 16 września 2020 roku

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center