Sun & Fun Holidays – start sprzedaży oferty Lato 2021

Wycieczki z oferty Lato 2021 dostępne już w Sun & Fun
Sun & Fun startuje z oferta lato 2021

Sun & Fun Holidays startuje ze sprzedażą oferty Lato 2021. W przedsprzedaży, biuro podróży umożliwia rezerwację flagowych obiektów ze zniżkami sięgającymi 35 proc., a także z pakietem dodatkowych korzyści.

W sprzedaży dostępne są już pierwsze oferty jakie biuro podróży Sun & Fun Holidays przygotowało na nowy sezon obejmujący wyloty w terminie 1 maja do 31 października 2021 roku.

W okresie tzw. przedsprzedaży, której pierwszy etap potrwa do 15.11.2020 można zarezerwować miejsca w najchętniej wybieranych hotelach na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach tj.: w Tunezji Kontynentalnej, na Djerbie, w Bułgarii (przeloty do Warny i Burgas), na Riwierze Tureckiej, a także w Egipcie w regionach: Hurghada i Marsa Alam. To przede wszystkim obiekty oferowane na wyłączność, dostępne tylko w ofercie Sun & Fun Holidays jak np. znane sieci hotelowe: Sunrise w Egipcie czy Caribbean w Tunezji.

Sukcesywnie touroperator będzie wprowadzał do sprzedaży kolejne obiekty a pełna oferta Lato 2021 będzie dostępna w listopadzie. W sezonie Lato 2021 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy, Wrocławia i z Poznania.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, wizytówką Sun & Fun Holidays będą kluby z polskimi animatorami dla dzieci i dorosłych: Croco Club i Blue Club, które touroperator zaoferuje na wszystkich kierunkach.

Obok benefitów cenowych, priorytetem dla touroperatora przy tworzeniu „pakietu First Call”, było zapewnienie Klientom elastycznych warunków rezerwacji oferty, a także jak największego komfortu podczas podróży i wypoczynku.

Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays, powiedział: „Polacy pragną podróżować i nie chcą rezygnować z wakacji za granicą z powodu panującej pandemii. Ci, którzy zdecydowali się na wyjazd w tym sezonie, wrócili zadowoleni i zaskoczeni dbałością o procedury sanitarne i bezpieczeństwa, które w takich krajach jak Egipt czy Tunezja są bardzo przestrzegane. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w obecnej sytuacji planowanie podróży może być utrudnione, stąd też tak wiele udogodnień w rezerwacji naszej oferty, które mają zapewnić Klientom spokojny wyjazd, a także pełną ochronę na wypadek konieczności zmiany planów.”

Dlaczego warto zdecydować się na  przedsprzedaż?

Po pierwsze: aż do 30 dni przed wylotem bezkosztowo i wielokrotnie klienci będą mogli zmieniać swoją rezerwację. Biuro podróży nie wyznacza ograniczenia liczby takich zmian – można zmienić termin wylotu, kraj czy hotel.

Po drugie, każdemu Klientowi biuro podróży zapewnia rozszerzone ubezpieczenie MAX zawierające m.in. ochronę Covid-19: pokrycie kosztów leczenia i transportu powstałych na skutek pandemii choroby zakaźnej. Promocja Sun & Fun Holidays uwzględnia także okoliczności, kiedy klient nie zostanie dopuszczony do wylotu z powodu objawów COVID-19 (ostatecznie diagnoza zarażenia Covid-19) lub zostanie poddany obowiązkowej kwarantannie przed jej rozpoczęciem, co ostatecznie uniemożliwi jej realizację. W takim przypadku zarówno on, jak i towarzyszące mu osoby będą mogły zmienić termin wyjazdu.

Po trzecie: dogodne warunki płatności za imprezę – zaliczka wynosi jedynie 10 proc. i jest jedną z najniższych na rynku, reszta kwoty może zostać uregulowana aż do 30 dni przed wylotem. Co istotne, w przypadku rezygnacji z wycieczki do miesiąca przed wylotem, klient traci wyłącznie zaliczkę. Warto także podkreślić, że oferty nie zwierają żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Pozostałe bonusy First Call to m.in. gwarancja niezmienności ceny, a także rabaty dla grup i stałych klientów.

Sun&Fun zapłaci za testy klientów w Egipcie