Sun & Snow wprowadza nową linię domów wakacyjnych dla miłośników turystyki “slow”

fot. materiały prasowe

Firma Sun & Snow, specjalizująca się w wynajmie apartamentów wypoczynkowych, poszerza swoją ofertę o linię domów wakacyjnych, skierowaną do osób lubiących spokój i odprężający wypoczynek. W odróżnieniu od klasycznej oferty, nowa linia wyróżnia się konceptem wypoczynku w stylu slow, który zyskuje na popularności.  

Nowa linia domów wakacyjnych Sun & Snow wyróżnia się swoją lokalizacją – ciche, ustronne miejsca blisko natury, dostępne zarówno nad morzem, w górach, jak i na Mazurach. Oferując alternatywę dla tradycyjnych opcji wypoczynku pełnych aktywności i intensywnych wrażeń, styl slow skupia się na relaksie, spowolnieniu tempa życia oraz nawiązaniu głębszego kontaktu z otaczającym środowiskiem naturalnym.

„Jest wiele powodów, dla których styl spędzania wakacji w rytmie „slow” nabiera znaczenia. Przeciwdziała przesyceniu informacyjnemu i stresowi, wspiera poszukiwanie równowagi, zdrowie psychiczne i fizyczne, docenianie chwil, ale także troskę o środowisko. Widząc rosnącą potrzebę wśród naszych klientów, postanowiliśmy skupić się na rozwoju tej części oferty Sun & Snow. Dziś jest to już około 10 kameralnych lokalizacji, które wyróżnia bliskość natury. Przykładem może być choćby Słowińska Aura w Rowach, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, czy Osada Zamkowa w Pasymiu, która położona jest tuż przy jeziorze Kalwa, z prywatną plażą i pomostem” – mówi Mariola Skorupa, dyrektor sprzedaży i marketingu Sun & Snow.

Coraz częściej klienci Sun & Snów zwracają uwagę nie tylko na fakt dostępu do kuchni, z piekarnikiem i częścią jadalną, ale wybierają lokale z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak pralka czy ekspres do kawy. Wynika to nie tylko z oszczędności, ale także z potrzeby niezależności kulinarnej. Brak ograniczeń związanych z godzinami posiłków umożliwia elastyczność, autentyczne doświadczenia kulinarno-kulturowe. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób ze specjalnymi dietami. Dodatkowym ułatwieniem, zwłaszcza podczas dłuższych pobytów, jest też choćby dostęp do pralki.

Sun & Snow oferuje rekompensaty za deszczowe dni podczas wakacji