Sun & Snow oferuje rekompensaty za deszczowe dni podczas wakacji

fot. materiały prasowe

Firma Sun & Snow, zajmująca się zarządzaniem wynajmem apartamentów w 40 miejscowościach turystycznych, wyszła z inicjatywą, która ma rekompensować deszczowe dni podczas wyjazdu wypoczynkowego. Podróżujący będą mogli ubiegać się o rekompensatę w wysokości 25 proc. w przypadku wystąpienia opadów deszczu większych niż 5 mm.

Rekompensata ma być naliczana w przypadku wystąpienia opadów większych niż 5 mm, co będą monitorowały biura lokalne Sun & Snow, zaś sama wypłata rekompensaty ma mieć formę vouchera, na którego realizację będzie kolejnych 12 miesięcy.

 „Jako firma zarządzająca wyn­­­­ajmem apartamentów, z których bardzo często korzystają rodziny z dziećmi, mamy wpływ na wiele kwestii oprócz pogody. W momencie – gdy jest ona aż nazbyt kapryśna i nieprzewidywalna, chcemy przynajmniej w taki sposób zrównoważyć niedogodności, jakie spotykają naszych klientów. Traktujemy tą ofertę jako test i chcemy zobaczyć, czy będzie ona miała przełożenie na poziom zadowolenia z wypoczynku w naszych apartamentach. Co ważne ofertę można połączyć z innymi ofertami, jak np. rabat 200 zł na rezerwacje w sierpniu.” – mówi Mariola Skorupa, dyrektor sprzedaży i marketingu Sun & Snow.

Kwota zwrotu za deszczowe dni, o jaką będą mogli ubiegać się turyści, dotyczy wyliczonej stawki dniowej opłacanej za pobyt. By uniknąć wątpliwości dane będą weryfikowane w uznanych źródłach związanych z monitoringiem pogody. Poziom opadów jaki został ustalony za kluczowy w promocji – jest dość liberalny i wynosi 5 mm. Zwykle intensywność deszczu klasyfikuje się jako: „lekki opad”, gdy spada nie więcej niż 2,5 mm wody na godzinę, zaś za „silny opad” uznajemy, gdy spada powyżej 7,5 mm wody na godzinę.

Sun & Snow: popularność wakacyjnych miejscowości na długi weekend czerwcowy wzrosła o 80 proc.

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center