Spływ Przełomem Dunajca z Mistrzem Europy w kajakarstwie górskim, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum Chrystiana Półchłopka

Rafting pontonem 8 osobowym lub kajakiem 2-osobowym – w obydwu przypadkach sternikiem pontonu lub kajaku będzie Chrystian Półchłopek, medalista Mistrzostw Świata i Europy w kajakarstwie górskim – 18-kilometrowym  Przełomem Dunajca, ze Sromowiec Niżnych do Krościenka, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystyki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Wśród kilkunastu przedmiotów licytacji będzie Spływ pontonem 8 osobowym lub kajakiem 2-osobowym – w obydwu przypadkach sternikiem pontonu lub kajaku będzie Chrystian Półchłopek, medalista Mistrzostw Świata i Europy w kajakarstwie górskim – 18-kilometrowym  Przełomem Dunajca, ze Sromowiec Niżnych do Krościenka. Czas trwania 2,5 godziny.

Naukę pływania na desce SUP pod okiem Marcina Wujca, wylicytujemy podczas Gali Waszej Turystyki