Ryanair – zero złotych za zmianę rezerwacji do 30 czerwca

fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair, przedłużyła opcję zero złotych za zmianę w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych do 30 czerwca 2021 roku. Klienci Ryanaira mogą teraz bezpiecznie zarezerwować zasłużony wyjazd, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, mogą dwukrotnie przesunąć datę podróży z ramach zerowej opłaty za zmianę do końca października 2021 r.

Dara Brady, dyrektor marketingu Ryanairwa powiedział: „Przyspieszenie programów wprowadzania szczepionek spowoduje zaszczepienie grup wysokiego ryzyka / osób starszych na początku lata, co naszym zdaniem doprowadzi do złagodzenia ograniczeń w podróżowaniu i wzrostu zapotrzebowania na podróże do takich krajów jak Grecja, Hiszpania, Włochy czy Portugalia.

Wielu klientów Ryanaira wybiera się tego lata na pierwsze wakacje od ponad roku i w celu zapewnienia im jak największej elastyczności, przedłużyliśmy opcję zero złotych za zmianę w przypadku rezerwacji dokonanych przed 30 czerwca. Klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużone wakacje, wiedząc, że jeśli będą musieli przełożyć datę podróży, mogą to zrobić z zerową opłatą za zmianę do końca października 2021 r.”

Ryanair – cztery nowe trasy z Polski

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center