Ryanair połączy Gdańsk z Kretą i Santorini

fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła dwie nowe trasy z Gdańska na Kretę oraz na Santorini (oba połączenia realizowane będą dwa razy w tygodniu) oraz zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy Modlin na Majorkę do 3 tygodniowo.

Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu i staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała: „Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras z Gdańska do Chanii oraz na Santorini, a także zwiększenia częstotliwości lotów z Warszawy Modlin do Palmy. Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.
Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do czwartku 8 kwietnia.”

Ryanair – zero złotych za zmianę rezerwacji do 30 czerwca

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center