Ryanair – 34 trasy w rozkładzie zimowym z Modlina

34 trasy w zimowym rozkładzie Ryanaira z Modlina
Ryanair ogłosił zimowy rozkład losów z Modlina/fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła zimowy rozkład lotów z Warszawy/Modlin. W siatce połączeń znajdują się 34 trasy, w tym 1 nowa do Charkowa, a także więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu.

Rozkład lotów Ryanaira z Warszawy/Modlin na zimę 2020/21:
• 1 nowa trasa do Charkowa (2 tyg.)
• Więcej lotów do Dublina (7 tyg.), Kijowa (6 tyg.), Londynu (22 tyg.), Lwowa (5 tyg.) oraz Mediolanu (9 tyg.)
• 34 trasy łącznie

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie środkowo-wschodniej Ryanaira powiedziała: “Cieszymy się bardzo, iż od sezonu zima 20/21 pasażerowie podróżujący z Warszawy/Modlin zyskają jeszcze więcej lotów w najniższych cenach. Nasz rozkład lotów z Warszawy/Modlin na zimę 20/21 liczy aż 34 trasy, w tym 1 nową: do Charkowa oraz więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu.

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na 34 trasach aż do marca 2021 roku. Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z/do Warszawy/Modlin na podróż od końca października 2020 do stycznia 2021 w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do piątku (31 lipca).”

Leszek Chorzewski, prezes zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin dodał: “Cieszymy się, że Ryanair rozwija się na naszym porcie lotniczym i z początkiem każdego sezonu oferuje nowe kierunki, z których mogą korzystać podróżni z całej Polski, latający z naszego lotniska. Zaufanie jakim darzy nas największa grupa lotnicza w Europie pokazuje, że strategia i plany realizowane przez spółkę są wysoko oceniane na arenie międzynarodowej. Dzięki temu z optymizmem patrzymy w przyszłość w tych ciężkich dla całej branży czasach.”

Ruszają czartery z Wrocławia na Minorkę

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center