Revolut z nową opcją dla podróżujących. Ponad 300 tys. atrakcji turystycznych do wyboru

fot. materiały prasowe Revolut

Revolut, aplikacja finansowa, wprowadza do swojej oferty usług dla podróżujących nową funkcję, która umożliwi wyszukiwanie, rezerwacje i opłacanie różnorodnych atrakcji podczas podróży. Ponad 300 tys. atrakcji od lotu balonem w Kapadocji, poprzez wizytę w kopalni soli w Wieliczce, po degustację win w Toskanii jest możliwych do wyboru na klientów Revolut z Europy i Wielkiej Brytanii.

Nowa funkcja Atrakcje (Experiences) została udostępniona dla klientów w Europie (EOG) i Wielkiej Brytanii. Ma ona pomóc urozmaicić nadchodzący urlop o jedną z 300 tys. aktywności i wycieczek. Do wyboru dostępne będą m.in. bilety na koncert muzyki Chopina w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, rejs katamaranem i romantyczną kolację na Santorini, czy też lot balonem nad górami Kapadocji.

W aplikacji znajdują się też dodatkowe opcje do rezerwowania noclegów w hotelach i pensjonatach Stays, możliwość wynajęcia domów i mieszkań prywatnych Homes, podział rachunków za grupowe wydatki na urlopie, wymianę walut i opcję przechowywania ich na 30 subkontach walutowych oraz w zależności od posiadanego planu, czy też ubezpieczenie podróżne.

„Zdajemy sobie sprawę, że nowe doświadczenia to często najlepsza część wakacyjnych podróży. Dlatego, jest nam bardzo miło udostępnić klientom największy na świecie wybór aktywności, wycieczek i atrakcji bezpośrednio z poziomu naszej aplikacji” – powiedział Christopher Guttridge, general manager produktów lifestyle w Revolut.

„Atrakcje to kolejny element naszej oferty usług turystycznych obejmującej wynajem domów prywatnych, noclegów w hotelach, wymianę walut, wykupienie ubezpieczenia podróżnego, prowadzenie sejfu grupowego na wakacyjne wydatki i inne funkcje ułatwiające wyjazd na każdym etapie podróży” – dodał Christopher Guttridge.