Ras Al Khaimah i Oman zachęcają do odwiedzenia obu miejsc podczas jednej podróży

fot. RAK

Visit Ras Al Khaimah oraz Ministerstwo Turystyki Omanu stworzyły letnią kampanię promocyjną, w której zapraszają do odwiedzenia emiratu Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz gubernatorstwa Musandam w Omanie podczas jednej podróży.

Kampania promocyjna została zaprezentowana podczas targów ITB w Berlinie, które odbyły się 5 – 7 marca. Oba miejsca łączy pasmo górskie Hadżar oraz bogata historia dziedzictwa kulturowego, a od momentu zawarcia porozumienia również płynne przejście przez granicę.

Dodatkową zachętą dla rodzin do odwiedzenia obu miejsc latem jest oferta „Kids Go Free”, dzięki której dzieci mogą bezpłatnie korzystać z wielu atrakcji. Oferta jest dostępna również w wielu hotelach zarówno w Ras Al Khaimah jak i Omanie.

„Nasza letnia kampania „See double” łączy w sobie to, co najlepsze w Ras Al Khaimah i gubernatorstwie Musandam w jednej rewelacyjnej podróży. Ten wspólny wysiłek marketingowy oznacza dla naszych gości początek licznych promocji obejmujących różne atrakcje, które planujemy wspólnie z Sułtanatem Omanu. Ta kampania, będąca pionierem w regionie, stanowi świadectwo naszej silnej synergii, wpisując się w międzynarodowy trend w kierunku podróżowania bez granic oraz zwiększaniu dostępności i wygody podróżnych” – powiedział Raki Phillips, Dyrektor Generalny Visit Ras Al Khaimah.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością ujawnienia naszej pierwszej współpracy z Visit Ras Al Khaimah, która ożywia wyjątkową ofertę turystyczną, jaką nasze miejsca mają do zaoferowania podróżnym z całego świata. Od przygód i sportu po odkrywanie historycznych skarbów – w Musandam i Ras Al Khaimah każdy znajdzie coś dla siebie, a ponieważ latem góry są chłodniejsze niż pas morski, nie ma więc lepszego miejsca na udane wakacje” – dodał Azzan Al Busaidi, Podsekretarz w Ministerstwie Dziedzictwa i Turystyki Sułtanatu Omanu.