Rainbow Tours zamówił w Enter Air miejsca za prawie 197 mln zł na lato i zimę

Enter Air po epidemii
fot. Enter Air

Enter Air i Rainbow Tours podpisały umowę czarteru dotyczącą współpracy w sezonie lato 2023 i zima 2023/2024. Szacunkowa wartość umowy wynosi 44,1 mln dol. (ok. 196,8 mln zł).

Umowa została zawarta na czas określony do 30 kwietnia 2024 r. Ostatecznie łączna wartość świadczeń może różnić się od podanej, jednak na dziś strony określają ją na ok 197 mln zł.

Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy mają być realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych. Szacunkowa wartość poprzedniej umowy pomiędzy Enter Air i Rainbow Tours o współpracy na sezon lato 2022 – zima 2022/2023 wynosiła 35,6 mln dolarów.

“Umowa z Rainbow Tours na sezon Lato 2023 i Zima 2023/24 to kolejny etap przygotowań naszego optymalnego programu handlowego na najbliższe kilkanaście miesięcy. Dla Rainbow Tours, podobnie jak w poprzednich sezonach, będziemy wykonywali rejsy z polskich portów do najpopularniejszych kurortów, a w programie znalazły się też m.in. loty do Kenii czy operacje do południowych Włoch stanowiące ciekawą alternatywę dla najbardziej obleganych kierunków takich jak Turcja i Grecja. Pracujemy nad kolejnymi umowami z największymi polskimi biurami podróży, a już teraz popyt który nam zgłosiły przewyższa liczbę samolotów w naszej flocie” – mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Enter Air podpisał umowę z Itaką

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center