Przewodnik: „Szlaki kajakowe w Wielkopolsce”

fot. archiwum WOT

Wielkopolska Organizacja Turystyczna jest już gotowa na sezon kajakowy 2022 – w przewodniku „Szlaki kajakowe w Wielkopolsce” zaproponowano 14 najciekawszych szlaków o różnym stopniu trudności.

Najnowsza publikacja Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z kajakarstwem. Dlatego też została wzbogacona o rozdziały poświęcone ABC kajakarstwa, w tym bezpieczeństwu na rzece, planowaniu spływu oraz niezbędnemu ekwipunkowi. Turysta znajdzie tu również kontakt do wypożyczalni kajaków, organizatorów spływów, jak również wskazówki dotyczące miejsc noclegowych w pobliżu szlaku.

Podobnie jak wszystkie pozostałe foldery wydawane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną, również przewodnik „Szlaki kajakowe w Wielkopolsce” jest bezpłatny.

Publikacja dostępna będzie w wybranych punktach informacji turystycznej, podczas wydarzeń plenerowych, a także w wersji cyfrowej do pobrania ze strony: https://www.wot.org.pl/wp-content/uploads/Szlaki_kajakowe_wielkopolska.pdf

Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na webinar o turystyce wiejskiej