Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na webinar o turystyce wiejskiej

fot. archiwum WOT

Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w webinarze „Jaką turystykę wiejską wybiorą goście w roku 2022? Trendy i prognozy”.

Webinar poprowadzi Aleksandra Klonowska-Szałek, pomysłodawczyni i twórczyni portalu rezerwacyjnego Slowhop.com, który jest jednym z liderów w sprzedaży turystyki wiejskiej, zwłaszcza sektora premium.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny i dostępny dla każdego. Rozpoczyna się 20 grudnia (poniedziałek) o godzinie 11:00.

Jakie miejsca mogą liczyć na gości poza sezonem? Jaki jest “top” rezerwacyjny roku 2021 i na jakie trendy wskazuje?
Na te pytania odpowie osoba doskonale znająca rynek – Aleksandra Klonowska-Szałek, która swoim wystąpieniem zdobyła uznanie publiczności podczas organizowanej przez Wielkopolską Organizację Turystycznej konferencji turystycznej Turysta 2021, we wrześniu tego roku. W odpowiedzi na prośby i pytania uczestników konferencji poruszane wątki zostały rozszerzone, skupiając się zwłaszcza na aktualnych i nadchodzących trendach w agroturystyce i turystyce wiejskiej.

Agenda

• Turystyka wiejska na nowo – jak wygląda?
• Top 20 rezerwacji na Slowhopie – podsumowanie roku 2021
• Wykorzystanie potencjału miejsca na przykładzie najlepszych gospodarzy na Slowhopie
• Jak zwiększyć atrakcyjność poza sezonem?
• Trendy w turystyce wiejskiej 2022

Jak dołączyć do spotkania?

Szkolenie będzie miało charakter w 100 proc. online i zostanie zorganizowane za pomocą platformy ClickMeeting. Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja w systemie. Maksymalna liczba uczestników, która może wziąć udział w szkoleniu wynosi 100 osób. Rejestracja na webinar jest możliwa do wyczerpania całkowitej liczby miejsc.

Aby zarejestrować swój udział w webinarze należy wejść na stronę:

https://wielkopolska.clickmeeting.com/turystyka-wiejska-w-2022/register i wypełnić odpowiednie dane. Na podany adres mailowy zostanie przesłany link do udziału w szkoleniu. Do spotkania najlepiej dołączyć na 5 minut przed jego planowanym rozpoczęciem (czyli o 10:55).