Prywatny koncert wokalny Pawła Niewiadomskiego do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

30 minutowy koncert największych przebojów muzyki rockowej, m.in. zespołu Queen, w niezrównanej interpretacji Pawła Niewiadomskiego, prezesa Polskiej Izby Turystykim, będzie można wylicytować podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek. Koncert Pawła Niewiadomskiego, to jeden z kilkunastu przedmiotów wystawionych na aukcję.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie koncert wokalny Pawła Niewiadomskiego, prezesa Polskiej Izby Turystyki, wielbiciela dobrej muzyki, wykonawcy setek przebojów. Koncert może uświetnić imprezę branżową, jubileusz firmy, imprezę targową…

Fundatorem koncertu jest Paweł Niewiadomski.

Dzień w Splicie z Agnieszką Puszczewicz do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki