Dzień w Splicie z Agnieszką Puszczewicz do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

Zwiedzanie perły dalmatyńskiego wybrzeża – Splitu z Agnieszką Puszczewicz, dyrektorką Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Warszawie., nr 23 na Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. W planie m.in. ulubione zakamarki Pałacu Dioklecjana, (podziemia, świątynia Jupitera, cesarskie mauzoleum) z antycznym dachem włącznie oraz małą kulinarna niespodzianka. To wszystko można wygrać na aukcji charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki w Tłusty Czwartek w Reneissance Warsaw Airport Hotel.

Ważnym punktem podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 24 lutego w Hotelu Reneissance w Warszawie, będzie Akcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, która stawia sobie za cel działanie na rzecz ochrony zdrowia pacjentów i promocję profilaktyki zdrowotnej dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. Rolą Fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy osobom chorym i ich rodzinom. Fundacja związana jest z Instytutem Matki i Dziecka, bezpośrednio go wspierając.

Jednym z kilkunastu przedmiotów licytowanych podczas aukcji będzie Dzień w Splicie z Agnieszką Puszczewicz dla dwóch osób.

Zwycięzca licytacji otrzyma voucher a ramach niego zwiedzanie perły dalmatyńskiego wybrzeża – Splitu z Agnieszką Puszczewicz, dyrektorką Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Warszawie., nr 23 na Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. W planie m.in. ulubione zakamarki Pałacu Dioklecjana, (podziemia, świątynia Jupitera, cesarskie mauzoleum) z antycznym dachem włącznie oraz małą kulinarna niespodzianka.

Fundatorem vouchery jest Chorwacka Wspólnota Turystyczna

Niezwykły dzień w Toruniu do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki