Prorodzinna promocja na Słowacji

SACR/Marek Hajkovsky

Firma Tatry Mountain Resorts (TMR) zarządzająca najważniejszymi ośrodkami w Tatrach Wysokich oraz w Niskich Tatrach, ogłosiła, że przy wcześniejszych rezerwacjach w jej hotelach, można uzyskać zniżki nawet do 20 proc. Zniżki obejmują pobyty, skipassy oraz wstęp do spa i aquaparku.

Przy rezerwacji 7 noclegów, w hotelach TMR klienci zapłacą tylko za sześć noclegów.
Dzieci do 6 roku życia za nocleg ze śniadaniem nic nie płacą. Z kolei w styczniu, marcu i kwietniu, dzieci do 12 roku życia, śpiący na przystawce w pokoju z rodzicami również nic nie płacą. Gdy dwoje rodzice wykupi pobyt z dziećmi – wszystkie dzieci otrzymują gratis skipassy. Jeśli rodzice chcą jednak nieco intymności i chcą, by dzieci dostały drugi pokój – kosztuje on 25 proc mniej.

Alena Spišiaková, kierownik ds marketingu w hotelach TMR, powiedziała: „Zachęcamy naszych gości, by nie czekając na pierwszy śnieg rezerwowali pobyty już teraz. Nie powinni martwić się o pogodę, tylko cieszyć się rezerwacją po korzystnej cenie ze skipassami i pobytami w aquaparku za darmo.”

Hotele tatrzańskie TMR przygotowały projekt promujący rodzinne wakacje. Stąd oferta darmowych pobytów dla dzieci poniżej szóstego roku życia. Zaletą hoteli TMR, jest to, że sa w większości blisko stoków narciarskich. W Grand Hotelu w Jasnej, rodzice mogą zostawić dzieci pod opieką animatorów. I to nie tylko ci, mieszkający w tym hotelu, ale wszyscy jeżdżący na nartach na Chopoku. Z kolei w Tatrzańskiej Łomnicy, na Skalnym Stawem, a więc przy górnej stacji gondolki z Tatrzańskiej Łomnicy, w danym budynku stacji, funkcjonuje sala zabaw dla dzieci „Kamzikowa” (Kozicowa).
TMR dysponują siecią hoteli, w których do dyspozycji gości jest dwa tysiące miejsc. Są to: Grandhotel Praha w Tatrzańskiej Łomnicy i Grandhotel w Stary Smokowcu, Hotel FIS w Szczyrbskim Jeziorze, Hotel Grand Jasna, Hotel Tri Studniczki w Dolinie Diemanowskiej, hotel Jasna de Luxe, hotel Rotunda na Chopoku, górski hotel Srdiećko oraz wioska domków Holiday Village w Tatralandii.