PolskiBus częściej z Warszawy do Lublina i Rzeszowa

archiwum PolskiBus.com

PolskiBus.com ogłosił nowe połączenia pomiędzy Warszawą, Lublinem i Rzeszowem – 5 razy dziennie. Pasażerowie z Lublina zyskają zarówno połączenie z kolejnym dużym polskim miastem, jak i zwiększoną liczbę połączeń do Warszawy – 9 kursów dziennie.

Mieszkańcy Rzeszowa będą mieli możliwość planowania podróży do stolicy korzystając zarówno z 5 nowych połączeń w ramach linii P7, jak również dotychczasowych 5 kursów bieżącej linii P10.
Nowe połączenia są wyjściem naprzeciw wielu zapytaniom pasażerów z Lublina, Rzeszowa oraz Warszawy. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com powiedziała: „Informowanie o nowych trasach i połączeniach jest dla nas zawsze wyjątkowo przyjemnym momentem. Tym razem mam przyjemność poinformować, że kolejnym etapem naszego dynamicznego rozwoju jest połączenie Warszawy z Lublinem i Rzeszowem w ramach przedłużenia bieżącej linii P7. Cieszymy się z faktu, że możemy zaoferować mieszkańcom tych wspaniałych miast kolejne możliwości dogodnego planowania podróży wraz z dostępem do nowej destynacji – Rzeszowa. Z uwagą słuchaliśmy potrzeb i próśb naszych pasażerów, szczególnie z Lublina, którzy czekali na zwiększoną liczbę połączeń pomiędzy Lublinem a Warszawą. Te nowe połączenia są dodatkowymi informacjami do ostatnio ogłaszanych. Ciężko pracowaliśmy, aby z powodzeniem wdrożyć nowe połączenia, które poszerzą bieżący rozkład, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z możliwości przekazania naszym pasażerom tak dobrej informacji.”