Polski Holding Hotelowy Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej

Logotyp PHH

Polski Holding Hotelowy jest Srebrnym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 22 października w Kamienicy Artystycznej w Warszawie.

22 października w warszawskiej Kamienicy Artystycznej, przy ulicy Białostoskiej 22, odbędzie się 8. edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl

Jednym z punktów programu będzie debata poświęcona polskiemu bonowi turystycznemu. Weźmie w niej udział Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego

Ponad dwa miesiące od wprowadzenia pierwszego w historii polskiej turystyki bonu o efektach tego programu porozmawiają eksperci na VIII Forum Promocji Turystycznej. Porozmawiają też o tym, czy i jak zmieniła się obecność polskiego produktu w ofercie rodzimych biur podróży.
Ponad milion bonów turystycznych zrealizowanych w ciągu dwóch i pół miesiąca – to oficjalne dane o przebiegu programu koordynowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Jak wygląda on z punktu widzenia przedsiębiorców z branży turystycznej?

Polski Holding Hotelowy to obecnie najpoważniejszy gracz na rynku hotelarskim w Polsce Plany inwestycyjne Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego opiewają na kwotę ponad 300 mln zł. Ostatnio prezes GK PHH Gheorghe Marian Cristescu podpisał umowę na wprowadzenie do sieci Marriott trzech hoteli PHH.

PHH od początku kryzysu związanego z pandemia koronawirusa włączył się do walki ze skutkami pandemii.
Jednym działań grupy PHH było powołanie fundacji „Hotele dla Medyków”, finansującej noclegi dla kadry medycznej walczącej na pierwszej linii frontu. Od założenia fundacji 12 hoteli niezależnych podpisało umowy na udostępnienie pokoi medykom i zrealizowano w nich blisko 4 tys. noclegów. Do tej pory zakontraktowano noclegi na kwotę 2,13 mln PLN.

Na VIII Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 22 października 2020 do Kamienicy Artystycznej przy Białostockiej 22 w Warszawie.

Program Forum i rejestracja