Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 27 kwiecień 2018 13:27

Ostatki narciarskie na Kasprowym Wierchu

Napisane przez MG
Ostatki narciarskie na Kasprowym  Wierchu archiwum PKL

Do 29 kwietnia będzie czynna trasa w Dolinie Gąsienicowej. Ze względu na coraz wyższe temperatury w górach i coraz mniej zalegającego śniegu na trasie sezon narciarski dobiega końca.

Do 29 kwietnia - funkcjonuje trasa w Dolinie Gąsienicowej. Do 15 kwietnia narciarze mogli jeszcze jeździć trasą w Goryczkowej.

Patryk Białokozowicz z Polskich Kolei Linowych, powiedział: „To był bardzo udany sezon narciarski. Kasprowy Wierch odwiedziło wielu narciarzy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także zimowe zawody, takie jak No Limit Kasprowy czy Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim. Dziękujemy wszystkim narciarzom, którzy odwiedzili w tym sezonie Kasprowy Wierch i pozostałe ośrodki narciarskie PKL.”

Od 1 maja zmieniają się godziny kursowania kolei - będzie czynna w godz. 8.00-18.30. Ostatnia jazda powrotna o godz. 16.30. Między 7 a 15 maja będzie się odbywał sezonowy przegląd, podczas którego kolej będzie nieczynna.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.