Polska Organizacja Turystyczna Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej

Logotyp POT

Polska Organizacja Turystyczna jest Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 7 czerwca w Kamienicy Artystycznej w Warszawie.

Już w najbliższy poniedziałek w Kamienicy Artystycznej w Warszawie, przy ulicy Białostockiej 22, odbędzie VIII Forum Promocji Turystycznej, pierwsze duże spotkanie branży turystycznej po pandemii. Złotym Partnerem wydarzenia jest Polska Organizacja Turystyczna.

Tym razem poruszymy następujące tematy: zdrowie i bezpieczeństwo podczas podróży i wypoczynku, przyszłość turystyki grupowej oraz grup zawodowych, które się w niej specjalizują, sytuację w sektorze MICE, przyszłość promocji turystyki po koronawirusie, skuteczność bonu turystycznego.

Jak zwykle zaprosiliśmy ekspertów w sprawach promocji turystycznej, zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej wezmą czynny udział w dwóch debatach. Rafał Szlachta, prezes POT – w dyskusji “Wielkie wydarzenia sportowe magnesem dla turystów”, zaś Anna Salamończyk-Mochel, wiceprezes POT – w debacie “Turystyka krajowa trafiła do ofert biur podróży. Bon turystyczny pomógł?”

Program i rejestracja Forum – TUTAJ

Wrocław Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center