Visit Cyprus Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej

Logotyp Visit Cyprus

Visit Cyprus jest Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 7 czerwca w Kamienicy Artystycznej w Warszawie.

Już w najbliższy poniedziałek w Kamienicy Artystycznej w Warszawie, przy ulicy Białostockiej 22, odbędzie VIII Forum Promocji Turystycznej, pierwsze duże spotkanie branży turystycznej po pandemii. Złotym Partnerem wydarzenia jest Polska Organizacja Turystyczna.

Tym razem poruszymy następujące tematy: zdrowie i bezpieczeństwo podczas podróży i wypoczynku, przyszłość turystyki grupowej oraz grup zawodowych, które się w niej specjalizują, sytuację w sektorze MICE, przyszłość promocji turystyki po koronawirusie, skuteczność bonu turystycznego.

Jak zwykle zaprosiliśmy ekspertów w sprawach promocji turystycznej, zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Visit Cyprus powstała w 2018 roku z przekształcenia Cypryjskiej Organizacji Turystyki (CTO), jako jednostka ministerstwa turystyki. Wiceminister turystyki jest prezesem Visit Cyprus.

Visit Cyprus odpowiedzialna jest za opracowanie narodowej strategii turystyki, promocji i promocji Cypru jako kierunku turystycznego, a także wdrożenia przepisów dotyczących turystyki z następującymi między innymi głównymi obowiązkami:

– ustanowienie, koordynacja i wdrożenie zintegrowanej Narodowej Strategii Turystyki z wykorzystaniem niezbędnych polityk horyzontalnych.
– wsparcie inwestycji w turystykę.
– promocja świadomości turystycznej, edukacji i szkoleń.
– wdrażanie ustawodawstwa turystycznego i nadzór nad sektorem turystycznym.
Visit Cyprus ma swoje biura zarówno w kraju – centrala w Nikozji, biura regionalne w Limassol, Larnace, Ayia Napie, Pafos, Kato Pafos, Germasogei, Platres i Polis Chrysochous oraz sześć inspektoratów w Nikozji, Lemesos, Larnace, Pafos, Agia Napa i Polis Chrysochous, jak i za granicą – między innymi w Polsce.

Visitcyprus.com

Polska Organizacja Turystyczna Złotym Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej