Polhotrep przedstawicielem Parków Rozrywki Dubai Parks & Resorts w Polsce

materiały prasowe

Polhotrep, przedstawicielstwo zagranicznych firm turystycznych od października tego roku reprezentuje na polskim rynku wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju Parki Rozrywki – Dubai Parks & Resorts.

Agnieszka Jasińska-Goerdt z Polhotrep, powiedziała: „Wspaniałą wiadomością jest fakt, że tak fantastyczne centrum rozrywki zdecydowało się na przedstawicielstwo w Polsce. Świadczy to o tym, że polski rynek jest ogromnie ważny, rozwija się bardzo dynamicznie i ma potencjał dla wielu firm i krajów na świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Naszym zadaniem i celem będzie promocja Parków na rynku polskim zarówno na tym turystycznym jak i MICE, jako że różnorodność i bogactwo oferty Parków pozwala proponować wizyty w Parkach nie tylko turystom, ale i grupom konferencyjnym czy incentive.”

Drugą wspaniałą wiadomością jest fakt, iż właśnie do tej promocji Dubai Parks & Resorts dołącza do Polhotrep znana na rynku MICE wielu osobom koleżanka- Alina Puto, która oprócz swoich innych projektów, będzie odpowiedzialna właśnie za promocję tego produktu i jako przedstawiciel Dubai Parks & Resorts.”

Dubai Parks & Resorts jest to ogromny kompleks składający się z 3 parków tematycznych i 1 parku wodnego: Motiongate Dubai, Bollywood Parks Dubai, chyba najbardziej wszystkim znany Legoland Dubai i Legoland Water Park, wszystkie połączone bulwarem Riverland, pełnym atrakcji i restauracji.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, setki atrakcji dla dużych i małych, tych którzy przyjechali z rodziną i dziećmi i tych którzy szukają rozrywki, gier i zabaw teambuildingowych, jak i tych którzy planują duże wydarzenia konferencyjne, jako że przestrzeni zarówno tych otwartych jak i krytych jest co niemiara, a oferta gastronomiczna przeogromna. Parki posiadają na swoim terenie hotel – Lapita, Autograph Collection, wybudowany w stylu polinezyjskim, a już niedługo otworzy się na terenie Parku również Hotel Legoland.

Kontakt w sprawie dodatkowych informacji, materiałów promocyjnych, jak i chęci ściślejszej współpracy z Parkami:
Alina Puto, Dubai Parks & Resorts Representative, [email protected]
Agnieszka Jasińska-Goerdt, Polhotrep, [email protected]

 

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center