Bollywood Parks w Dubaju – ponowne otwarcie 21 stycznia

fot. archiwum Dubai Parks

Bollywood Parks ™ Dubai – trzeci z 4 parków tematycznych wchodzących w skład Dubai Parks and Resorts zostanie ponownie otwarty 21 stycznia. Oferta parku została znacznie poszerzona, a wśród nich największa nowość to najwyższa na świecie karuzela z huśtawkami (swing ride) Bollywood Skyflyer.

Największa nowość to najwyższa na świecie karuzela, Bollywood Skyflyer, o wysokości 460 stóp (ponad 140 metrów).
Otwarte zostaną też inne przejażdżki rodzinne i atrakcje dla dzieci inspirowane żywą kulturą Indii. Te atrakcje obejmują; Wheel of stars, 55-metrowy diabelski młyn, Taxi nr 1, ekscytującą 88-metrową rodzinną kolejkę górską inspirowaną słynnymi żółto-czarnymi taksówkami Bombaju oraz Rodeo Ki Sawari, ekscytującą rodzinną kolejkę górską z wagonikami obracającymi się trzykrotnie wokół swojej osi, zainspirowaną tradycyjnym rodeo.
Hawa Hawai, to przejażdżka rodzinna, która symuluje uczucie latania na lotni, to kolejna nowa atrakcja, a także Abraa Ka Dabraa, mistyczna huśtawka w formie tradycyjnej Abry.
Mansoon Masti to rodzinna atrakcja, która zabierze was w wirującą monsunową podróż, a Tanga nr 13 w magiczną podróż poprzez Bramę Indii w jej bogato zdobionych powozach konnych.
Nowością jest również symulator Rocket.

Ponadto nowym miejscem wzbogacającym Bollywood Parks ™ Dubai jest część zwana Mela Junction.

Oferta gastronomiczna parku została również wzbogacona i otworzy się nowa restauracja kuchni indyjskiej Namaste India.
Odwiedzający będą mogli również poczuć prawdziwy koloryt ulic Bombaju w nowym miejscu zwanym Bollywood Souq Bazaar. Jest to szeroki wybór sklepów i straganów z modą i akcesoriami, prezentami i ręcznie robionymi pamiątkami. Całe to miejsce zaprojektowane jest w stylu indyjskim i oferuje oryginalne produkty pochodzące z Indii.

Polhotrep przedstawicielem Parków Rozrywki Dubai Parks & Resorts w Polsce