Pojedynek: Katarzyna Czopor vs Piotr Dwurnik na X Forum Promocji Turystycznej

Katarzyna Czopor vs Piotr Dwurnik/fot. archiwum IGHP

Czy hotel powinien współpracować promocyjnie z miejscowością, regionem, czy powinien się z nimi utożsamiać? Między innymi na te pytania odpowiedzą podczas Pojedynku Ekspertów na X Forum Promocji Turystycznej w łódzkim Orientarium dyrektorzy regionalni Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego – Katarzyna Czopor z Podkarpacia i Piotr Dwurnik ze Świętokrzyskiego.

Hotele „grają” w promocji swoją marką, nazwą, tradycją. Często są magnesem przyciągającym do danej miejscowości. Zdarza się nierzadko, że są wizytówką i lokomotywą promocyjną. Czy i w jaki sposób wykorzystują to lokalne i regionalne organizacje turystyczne oraz samorządy? Czy hotele włączają się w promocję regionu? Na ile ważne jest – niezależnie od marki hotelu – w jakim regionie, mieście się znajduje. O tym wszystkim porozmawiają uczestnicy Pojedynku Ekspertów podczas X Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 6 kwietnia w Orientarium w Łodzi.

Zaproszenie do dyskusji przyjęli:
Katarzyna Czopor, dyrektorka regionalna IGHP na Podkarpaciu i dyrektorka B&B Hotelu Rzeszów Cnetrum oraz Piotr Dwurnik, dyrektor regionalny IGHP w Świętokrzyskim, dyrektor Grand Hotelu w Kielcach.

Forum odbędzie się 6 kwietnia w Orientarium w Łodzi.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Łódzka Organizacja Turystyczna oraz Orientarium w ZOO w Łodzi.

Partnerami są: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Miasto Olsztyn, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, Israel Government Tourist Office.

Patronami są: Agencja Informacyjna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki.

Program i rejestracja TUTAJ

O promocji na lotniskach porozmawiamy na X Forum Promocji Turystycznej