Pojedynek Ekspertów: Marta Chełkowska vs Marek Migdal na IX Forum Promocji Turystycznej

Marta Chełkowska vs Marek Mgdal

O tym jak wygląda współpraca promocyjna miedzy jednostkami samorządów, ROT-ami, LOT-ami i przedsiębiorcami; ale i o tym, jak powinna wyglądać idealna taka współpraca oraz jakie przeszkody stoją na drodze do osiągnięcia tego ideału, porozmawiają podczas IX Forum Promocji Turystycznej we wrocławskim Hydropolis, Marta Chełkowska, prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Marek Migdal, prezes Forum Turystyki Regionów.

Już za 35 dni w Hydropolis we Wrocławiu, odbędzie się IX Forum Promocji Turystycznej organizowane przez redakcje portalu branżowego WaszaTurystyka.pl. Jednym z punktów programu, w sesji poświęconej współpracy przy promocji turystycznej, będzie Pojedynek Ekspertów „Co decyduje o dobrej współpracy promocyjnej – przyjęty model czy czynnik ludzki?”

Są regiony, w których współpraca silnej ROT z silnymi LOT-ami przebiega bardzo dobrze, są też takie, w których jest słaba. Często o niepowodzeniu wspólnych działań decydują ludzkie słabości, animozje, wzajemna niechęć czy też niezdolność do efektywnej współpracy. Czasami jednak, mimo najlepszych chęci, na przeszkodzie staje przyjęty przed laty model zarządzania promocja turystyczną Która z tych opinii jest prawdziwa, czy jest „złoty środek”, który można zastosować we wszystkich miejscach w Polsce? O tym porozmawiają zaproszeni przez nas eksperci: Marta Chełkowska, prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz
Marek Migdal, prezes Forum Turystyki Regionów.

Program i rejestracja TUTAJ

O roli study tourów i fam tripów w promocji porozmawiamy podczas IX Forum Promocji Turystycznej