PIT pożegnał Izrael

AG

Uczestnicy Kongresu Polskiej Izby Turystyki w Izraelu, pożegnali się z tym krajem w Jerozolimie. Oczywiście był czas na zwiedzanie Świętego Miasta, był też czas na pożegnalną imprezę. A na niej: dyplomy, uściski, śpiewy, tańce…

Kolejny Kongres PIT zakończony. Jak podkreślali wszyscy jego uczestnicy – był udany. Pod względem organizacyjnym został przygotowany nieomalże perfekcyjny. Wielka w tym zasługa strony izraelskiej – ministerstwa turystyki Izraela oraz linii El Al. Biuro Wykonawcze PIT dołożyło starań, by wszyscy wiedzieli o każdej porze dnia, co mają i gdzie robić. Program wycieczkowy – wyborny. Uczestników zachwyciła nie tylko – co jest oczywiste – Jerozolima, ale i Masada, Morze Martwe oraz leżąca o kwadrans spacerem od hotelu – Jaffa.
Dwa dni robocze wypełnione były pracami komisji problemowych i obradami plenarnymi. Od zarządu PIT, rady naczelnej zależy, jak sześć stanowisk przyjętych przez Kongres, zostanie zrealizowanych. Jak podkreślali uczestnicy, czas na mocniejsze akcentowanie rolki branży turystycznej i ostrzejsze, bardziej konkretne rozmowy z władzami. WaszaTurystyka.pl będzie temu kibicować.
Jedyne dwa mankamenty Kongresu: trwał za krótko i karmiono za dobrze…
Poniżej garść zdjęć z ostatniego wspólnego dnia w Izraelu

{gallery}2059{/gallery}