Agenci ETI bawili się w Port Ghalib [GALERIA ZDJĘĆ]

MM

Zakończona już impreza ETI VIP World Academy 2019, na którą zaproszeni zostali agenci touroperatora ze środkowych i południowych krajów europejskich obfitowała w wycieczki i imprezy towarzyszące części merytorycznej. Było snurkowanie, pływanie łodzią ze szklanym dnem, quady, siatkówka… i co wieczór inna impreza.

Oferta kompleksu Red Sea Hotels dla grup konferencyjnych to urozmaicone wydarzenia wieczorne oraz wycieczki fakultatywne dla aktywnych.

Agenci ETI brali więc udział w wieczorze beduińskim, podczas którego oprócz przysmaków z grilla i dań kuchni orientalnej mieli okazję obejrzeć występy zespołów folklorystycznych i samemu zatańczyć w arabskim stylu.

Była okazja pojeździć ruadami na pustyni i dosiąść wielbłąda, popływać po Morzu Czerwonym łodzią ze szklanym dnem, w poszukiwaniu diugonia przybrzeżnego. Dużą popularnością – mimo nieco niskiej temperatury wody i dużej fali – cieszył się snorkling, który umożliwia podziwianie podwodnej fauny i flory w pobliżu rafy koralowej, a w szczególności ogromnych żółwi morskich. Niektórzy uczestnicy zdecydowali się na nurkowanie na głębokości 18 metrów.

Wieczory urozmaiciły uroczyste kolacje – w położonym w pobliżu promenady ogrodzie hotelu Port Ghalib Palace, w restauracji Kardamon, a także zabawa na plażowej dyskotece.

Tańce do białego rana nie powstrzymały polskiej grupy przed wzięciem udziału w turnieju siatkówki – oprócz Polaków na boisku licznie stawili się jedynie Słoweńcy. Zacięta rywalizacja zakończyła się czymś na kształt remisu, ponieważ drużyny polskie i słoweńskie wspierały się wzajemnie i wymieniały zawodnikami.

Pobyt w Porth Ghalib był na tyle przyjemny i urozmaicony, że na zakończenie pobytu w Egipcie grupa z zasobem nowych sił i dobrego humoru udała się do Hurghady i Macadi, by zwiedzić liczne hotele sieci Red Sea. Relacja ze study tour ukaże się wkrótce na naszych łamach.

{gallery}9455{/gallery}

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center