PHH z nagrodą za tworzenie innowacyjnego środowiska pracy

Polski Holding Hotelowy (PHH) został wyróżniony nagrodą specjalną Friendly Workplace 2023. Spółka otrzymała certyfikat za tworzenie innowacyjnego i przyjaznego środowiska pracy, a także za wprowadzenie i realizację programu Ambasador, który skupia się na motywowaniu pracowników.

Spółka PHH jako pierwsza spośród firm z branży turystyczno-hotelarskiej otrzymała certyfikat i nagrodę redakcji MarkaPracodawcy.pl. Polski Holding Hotelowy został wyróżniony za tworzenie nowoczesnego i przyjaznego środowiska pracy oraz wprowadzenie i realizację programu Ambasador, który opiera się na motywowaniu, angażowaniu i docenianiu pracownika.

„Decyzją kolegium redakcyjnego przyznaliśmy firmie Polski Holding Hotelowy nagrodę specjalną – statuetkę Friendly Workplace 2023. Gratulujemy nagrody i realizowanej strategii HR. Tym samym są państwo pierwszym pracodawcą, spośród firm z branży turystyczno-hotelarskiej z certyfikatem i nagrodą naszej redakcji” – powiedział Michał Biały, dyrektor zarządzający portalu MarkaPracodawcy.pl.

„Przyznając certyfikat, w szczególności pragnęliśmy docenić obszar kultury organizacyjnej, której model opiera się na motywowaniu, angażowaniu i docenianiu pracownika. Takie elementy jak integracja i inspirowanie innych, pogłębianie więzi i relacji wewnątrz zespołu poprzez udział we wspólnych projektach sprawiają, że w PHH panuje twórcze i angażujące środowisko pracy” – napisano w uzasadnianiu kapituły konkursowej do przyznanej nagrody.

Członkowie kapituły zaznaczyli, że wszystkie te wartości odzwierciedla realizowany od 2021 roku program Ambasador, którego idea i założenia przynoszą efekt w postaci przyjaznej atmosfery w firmie oraz budowania silnych i pozytywnych relacji z pracownikami.

„Pozytywny wpływ programu widzimy również w pozostałych sferach, takich jak work-life balance czy obszar prozdrowotny. Ogromnie cieszy nas fakt, że realizowany projekt wzmacnia i propaguje postawy prospołecznie. Jesteśmy pewni, że Ambasador będzie świetną inspiracją dla innych pracodawców w Polsce i znakomitym przykładem dla firm z branży hotelarskiej” – podkreślono w uzasadnieniu.

PHH chwali frekwencję nad Bałtykiem. Nadmorskie hotele spółki z 83 proc. obłożeniem w majówkę

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center