On Time – nowa restauracja na lotnisku we Wrocławiu

archiwum lotniska we Wrocławiu

W hali ogólnodostępnej Portu Lotniczego Wrocław otwarto nowe miejsce – On Time Restaurant.

Koncept miejsca powstał w oparciu o zasadę – dla każdego coś pysznego. Klienci On Time Restaurant mogą wybierać spośród świeżych warzyw, sałatek, potraw mięsnych, rybnych, wegetariańskich, bezglutenowych oraz deserów. W On Time Restaurant każdy może nałożyć sobie na talerz tyle, ile zechce. Goście nie płacą za konkretne danie, lecz za jego wagę. 100 gramów kosztuje 4,99 zł.

Robert Grygiel, szef kuchni On Time Restaurant i wielokrotny kucharz Europy na Widelcu, powiedział: “Nasze menu bazuje przede wszystkim na zdrowych daniach z dodatkiem ziół. Serwujemy potrawy parowane, gotowane, z grilla. W menu znajdzie się jednak też coś dla wielbicieli tradycyjnego schabowego. Pasażerowie codziennie mają szansę na zdrowe i świeże menu. Wprowadzamy propozycje sezonowe, o tej porze roku np. potrawy ze szparagami czy desery z arbuza. W planach mamy dni tematyczne, podczas których będzie można spróbować kuchni z różnych stron świata, np. z Hiszpanii czy Węgier.”

Nowo otwarty lokal znajduje się w hali ogólnodostępnej (przy ruchomych schodach).

Do dyspozycji gości jest 60 miejsc. Pasażerowie czekający na odlot mogą również zrelaksować się w strefie chilloutu, w której umieszczono eleganckie fotele oraz stoliki.

Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław, dodał: “On Time Restaurant to doskonałe miejsce na szybki, ale zarazem smaczny i zdrowy lunch przed odlotem. Można tam zjeść posiłek lub po prostu odpocząć. Myślę, że będzie to idealne miejsce dla wszystkich pasażerów, zwłaszcza dla mieszkańców regionu, a nawet dalszych województw, którzy swoją podróż rozpoczynają właśnie na lotnisku we Wrocławiu. Nowa restauracja to ukłon także w stronę osób, które chciałyby zjeść coś smacznego w oczekiwaniu na przylot bliskich.”

On Time Restaurant to kolejny lokal gastronomiczny zlokalizowany w hali ogólnodostępnej Portu Lotniczego Wrocław. W sąsiedztwie restauracji znajdują się także: The Whitehouse, kawiarnia Costa Coffee oraz Pub & Restaurant Legendario. W hali odlotów pasażerowie mogą zjeść posiłek w Gate Barze lub Flying Bistro.