Na Lotnisku Chopina otwarto aptekę. Ma ułatwić życie podróżnym, którzy zapomnieli spakować leki lub kosmetyki

Apteka na Lotnisku Chopina /fot. materiały prasowe PLL LOT

Wczoraj (28 sierpnia), na Lotnisku Chopina została oficjalnie otwarta apteka. Jest to pierwszy taki punkt w warszawskim porcie lotniczym. Nowy punkt handlowy, zlokalizowany na poziomie przylotów ma być udogodnieniem zarówno dla podróżujących, jak i dla pracowników lotniska.

Punkt o powierzchni 137 m kw. zlokalizowany jest na poziomie przylotów, w strefie ogólnodostępnej terminala, wyjście 2, poniżej stanowisk odprawy PLL LOT. Apteka jest czynna przez siedem dni w tygodniu, od godz. 8:00 do godz. 20:00.

„Po raz kolejny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pasażerów oraz osób pracujących na naszym lotnisku. Wielu z nas spotyka się z nieprzewidzianymi sytuacjami zdrowotnymi i to właśnie dlatego, dzięki naszym staraniom, na Lotnisku Chopina otwarty został lokal apteki ogólnodostępnej. Apteka pomoże zaradzić problemom zdrowotnym, uzupełnić bagaż o zapomniane w ferworze przygotowań do podróży artykuły higieniczne lub dermokosmetyki” – mówi Stanisław Wojtera, prezes PPL S.A, które zarządza Lotniskiem Chopina.

Nowości na Lotnisku Chopina w Warszawie: Paczkomat i kapsuły do spania dla pasażerów

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center