MultiSport dostępny w ośrodkach Grupy PKL

Grupa PKL łączy sport i rekreację przez cały rok, oferując wyjątkowe atrakcje w swoich górskich ośrodkach. Dzięki nowej współpracy z Benefit Systems, posiadacze karty MultiSport mogą cieszyć się dodatkowymi zniżkami i korzyściami. Z kartą MultiSport można zaoszczędzić na biletach, karnetach rowerowych i SKIpassach, a także odkrywać górskie atrakcje o każdej porze roku.
Miłośników aktywnego stylu życia z pewnością ucieszy informacja, że Grupa PKL rozpoczęła współpracę z Benefit System. Oznacza to, że w wybranych ośrodkach posiadacze karty MultiSport mogą jednorazowo w ciągu dnia skorzystać z usługi w specjalnej ofercie.
„Zapraszamy do ośrodków Grupy PKL, bo tutaj zawsze sporo się dzieje – bez względu na porę roku – każdy kto lubi spędzać czas aktywnie z pewnością wykorzysta dobrze każdą minutę swojego pobytu” – zachęca Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.
Aktywnie w ośrodkach Grupy PKL
Górskie ośrodki Grupy PKL to miejsca, gdzie bez względu na porę roku czeka na nas mnóstwo możliwości i sporo ciekawych aktywności. W bogatej ofercie każdy niezależnie od wieku czy zainteresowań znajdzie rozrywkę odpowiednią dla siebie. Oczywiście punktami obowiązkowymi ośrodków są podróże kolejami, które zdecydowanie warto doświadczyć.
Podróże kultowymi wagonikami na Gubałówkę, historycznymi na Górę Parkową, a także Górę Żar oraz krzesełkowymi na Butorowy Wierch, Mosorny Groń czy Palenicę, z których widoki są bajeczne, związane są zawsze z wieloma ciekawymi wspomnieniami. Latem na Gubałówce czeka na nas najwyżej położona w kraju plaża z bardzo bogatym planem wakacyjnych atrakcji. Podróżując koleją krzesełkową z Butorowego Wierchu możemy liczyć na najlepsze widoki na Tatry.
Góra Parkowa to natomiast niezwykła podróż w czasie historycznymi wagonikami aż do lat 30. ubiegłego wieku. To miejsce, gdzie czas się zatrzymuje, a historia jest ciągle żywa. W Szczawnicy na Palenicę wyruszymy koleją krzesełkową, a tam na górze czekają na nas atrakcje takie jak zjeżdżalnia grawitacyjna czy ścieżka edukacyjna „Małych zdobywców gór”.
Miłośnicy sportów downhillowych w ośrodkach PKL na Górze Żar, Palenicy oraz Mosornym Groniu skorzystają z tras rowerowych o różnym stopniu trudności.
Muli tanio cały rok
Gubałówka, Butorowy Wierch, Góra Parkowa, Palenica, Góra Żar i Mosorny Groń to ośrodki Grupy PKL w których posiadacze karty MultiSport po jej zeskanowaniu otrzymają zniżkę w wysokości 15 zł na przejazd kolejami oraz inne atrakcje. Zniżki w ośrodkach obowiązują przez cały rok i skorzystają z nich posiadacze kart: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive, MultiSport Light, MultiSport Student, MultiSport Senior, MultiSport Plus KIDS, MultiSport KIDS, MultiSport Classic KIDS, MultiActive KIDS, MultiSport Light KIDS.
W ośrodkach na Palenicy, Górze Żar oraz Mosornym Groniu zniżki obowiązują na zakup biletu góra-dół na przejazd koleją. Miłośnicy jednośladów z kartą MuliSport zakupią taniej karnety rowerowe. Zimą będziemy mogli zeskanować swoje karty i skorzystać z zakupu tańszych SKIpassów godzinnych i jednodniowych. Podobne zasady korzystania z MultiSportu obowiązują w ośrodku PKL na Gubałówce, gdzie również zakupimy taniej bilet na przejazd kultową koleją (góra-dół) oraz SKIpassy na Górną Polanę.
Ze zniżki skorzystać mogą również miłośnicy dwóch kółek, którzy zakupią jednodniowy karnet rowerowy na trasy w ośrodkach na Mosornym Groniu, Górze Żar, Palenicy i Butorowym Wierchu. Kartę zeskanować można w każdym z ośrodków tylko raz w ciągu dnia. W przypadku karty MultiSport Senior do godz. 16:00.
Warto wykorzystać sprzyjającą aurę na aktywności, a także jeśli posiadamy karty MultiSport skorzystać ze zniżek.
POWIĄZANE WPISY
14 sierpnia 2026
Trzy nominacje dla Baltony w DFNI Frontier Awards 2026
Baltona znalazła się w finale tegorocznych DFNI Frontier Awards w trzech kategoriach.…
0 Komentarzy2 Minuty
14 sierpnia 2026
Giełda Papierów Wartościowych zadebiutowała w Kolejkowie. Na makiecie ponad 50 pracowników GPW
Warszawskie Kolejkowo ma nową atrakcję. Na makiecie pojawił się miniaturowy budynek…
0 Komentarzy3 Minuty
13 sierpnia 2026
Agencja Power podsumowuje pierwsze półrocze 2026. Od Kenii i Malty po duże wydarzenia w Polsce
Wyjazdy incentive do Kenii, na Maltę i do Chorwacji, międzynarodowe konferencje,…
0 Komentarzy5 Minuty
13 sierpnia 2026
Revolut otworzy własne salony lotniskowe. Pierwszy powstanie w Kopenhadze
Revolut wchodzi w segment infrastruktury lotniskowej premium. Firma zapowiedziała…
0 Komentarzy5 Minuty
12 sierpnia 2026
Raaya by Atmosphere z nagrodą za działania środowiskowe
Hotel Raaya by Atmosphere na Malediwach otrzymał International Sustainability Awards…
0 Komentarzy2 Minuty
12 sierpnia 2026
Polacy ruszyli na sierpniówkę. Rezerwacji jest wyraźnie więcej niż w lipcu
Sierpień przyniósł wyraźne przyspieszenie na krajowym rynku turystycznym. Liczba…
0 Komentarzy5 Minuty
12 sierpnia 2026
A&o wzmacnia zarząd. Markus Harder nowym dyrektorem finansowym
Sieć a&o Hostels powołała Markusa Hardera na stanowisko chief financial officer. Nowy CFO…
0 Komentarzy3 Minuty
10 sierpnia 2026
Triverna.pl: rezerwacji na sierpniówkę o 33 proc. mniej niż rok temu
Liczba rezerwacji na tegoroczną sierpniówkę jest o 33 proc. niższa niż przed rokiem –…
0 Komentarzy4 Minuty
7 sierpnia 2026
Regionalne smaki w sercu Wrocławia. Dolny Śląsk zaprasza na „Lato na Dolnym Śląsku”
Dolnośląskie smaki pojawią się w ten weekend w centrum Wrocławia. Na Wyspie Piasek swoje…
0 Komentarzy1 Minuty










