Mouzenidis Travel – nowe kierunki w ofercie Lato 2021

Biuro Mouzenidis Travel wprowadza nowe kierunki do swojej oferty. Dzisiaj oficjalnie w systemach rezerwacyjnych touroperatora oraz MerlinX pojawiły się oferty wyjazdów do Turcji, a już wkrótce dodane zostaną pakiety do Bułgarii, Cypru oraz Egiptu.

Georgios Vafidis, dyrektor zarządzający, powiedział: „Wierzymy, że dywersyfikacja naszego portfolio produktowego jest kluczowa abyśmy pozostali konkurencyjnym touroperatorem. Nadal mocno skupiamy się na Grecji, natomiast otworzyliśmy siętakże na nowe kierunki letnie. Chcąc zapewnić kompleksowy produkt dla naszych partnerów postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie oraz rozszerzyć pole działania także na kolejne destynacje. Już dzisiaj wprowadzamy Turcję. Nasza oferta opiera się o przeloty czarterowe oraz dobre kontrakty hotelowe. Na każdej destynacji dostępny będzie polskojęzyczny rezydent.”

W ofercie touroperatora do Turcji znalazły się regiony Alanya, Side oraz Belek.
Przelot odbywa się do Antalyi, skąd turyści bezpośrednim transferem docierają do jednego z trzech regionów. Lotniska wylotowe, z których Mouzenidis będzie wysyłał turystów do Turcji to Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław oraz Gdańsk. W ofercie Mouzenidis Travel znalazło się 20 wyselekcjonowanych obiektów. Organizator planuje systematycznie dodawać kolejne obiekty.

Touroperator rozpoczyna sprzedaż dużymi zniżkami oferując promocję Tureckie Rabaty, gdzie zniżki cen sięgają 45 proc.

Ponadto każdy klient Mouzenidis Travel otrzymuje bezpłatną wycieczkę fakultatywną podczas swojego pobytu. Dodatkowo wszyscy klienci są objęci bezpłatną zmianą uczestników do 14 dni przed wylotem oraz całej rezerwacji do 30 dni przed wylotem. Promocja ta trwać będzie tylko przez pierwsze 2 tygodnie sprzedaży, tj. do kwietnia.

Mouzenidis Travel – 21 nowych połączeń do Grecji

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center