MerlinX Srebrnym Partnerem XIII Forum Promocji Turystycznej

Już za 12 dni, 11 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się XIII Forum Promocji Turystycznej. Srebrnym Partnerem wydarzenia jest MerlinX, wrocławska firma technologiczna znana ze stworzenia wiodącego na polskim rynku systemu rezerwacyjnego.

MerlinX to znany wśród polskich firm turystycznych system rezerwacyjny stworzony przez firmę Elektroniczne Systemy Sprzedaży sp. z o.o. W 2022 roku MerlinX, przeszedł na nowatorską technologię React. Korzystają z niej internetowi giganci, których produktów firmy turystyczne używają na co dzień. Dzięki nowym rozwiązaniom system Merlinx stał się bardziej przyjazny – a biura podróży zyskały możliwość konfigurowania aplikacji pod swoje potrzeby. React umożliwił też optymalizację systemu w szybko zmieniającym się środowisku internetowym.

Czas i miejsce Forum: 11 października 2023 roku, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Uczestnicy: biura podróży, agenci turystyczni, osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze.

Rejestracja i bilety: https://forumpromocjiturystycznej.pl/

Organizatorem jest: Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl

Współorganizatorem jest: Śląska Organizacja Turystyczna i Silesia Convention Bureau

Region Partnerski: Województwo Śląskie

Srebrny partner: MerlinX, TOP Touristik

Partnerzy: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Honorowymi patronami wydarzenia jest: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Izba Turystyki

Patronaty: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, RaportCSR.pl

Touroperatorzy na fali po kryzysie? Debata na Forum Promocji Turystycznej we Wrocławiu