LOT poleci latem z Krakowa do Albanii, Chorwacji i Grecji

LOT rozszerza sieć połączeń z Krakowa
Embraer w barwach PLL LOT/fot. archiwum PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły nowości w siatce połączeń Kraków Airport na sezon Lato 2021. Pasażerowie będą mogli udać się w podróż #PROSTOzKRAKOWA do Tirany, Dubrownika, na Rodos i Korfu.

Nowe trasy pojawią się w rozkładzie lotów Kraków Airport z końcem czerwca. Pasażerowie będą mogli skorzystać z lotów raz w tygodniu, aż do przełomu września i października.

Michał Fijoł, członek zarządu PLL LOT, powiedział: „„Porty regionalne, podobnie jak w ubiegłym roku, stanowią bardzo istotną część siatki wakacyjnej LOT-u. Dlatego cieszę się, że wraz z Kraków Airport możemy mieszkańcom Krakowa i Małopolski zaoferować kolejne połączenia wakacyjne. Oprócz rejsów do Chorwacji i Grecji proponujemy jeden mniej oczywisty, ale ostatnio bardzo popularny kierunek – Tiranę.
Wierzę, że dzięki rosnącemu tempu szczepień i stopniowo luzowanym obostrzeniom ten sezon wakacyjny będzie bardzo udany zarówno dla turystów indywidualnych, jak i touroperatorów.”

Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport, dodał: „Mamy nadzieję, że pasażerowie Kraków Airport będą mogli spełnić swoje marzenia o wakacjach i wyruszyć do pięknych słonecznych miast kuszących zabytkami i znakomitą kuchnią. Oferta PLL LOT to przykład znakomitej od lat współpracy narodowego przewoźnikaz  krakowskim lotniskiem i wspólne, konsekwentne budowanie siatki połączeń, także w trudnych czasach, gdy branża lotnicza i turystyczna przeżywają kryzys.”

LOT połączy od września Warszawę z Dubajem

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center