Trzy nowości wśród wakacyjnych kierunków LOT-u z Poznania

LOT rozszerza siatkę połączeń z Poznania
Embraer w barwach PLL LOT/fot. archiwum PLL LOT

Jak podała PAP, w te wakacje z Poznania LOT-em można będzie się dostać do kilku atrakcyjnych miejscowości. Trzy z nich to absolutne nowości w siatce połączeń: Korfu i Kefalonia w Grecji oraz Tirana w Albanii.

Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych PLL LOT, powiedział: „Coraz szybsze tempo szczepień w Europie oraz stopniowe luzowanie obostrzeń przez kraje europejskie pozwalają nam na wprowadzanie do rozkładów kolejnych połączeń wakacyjnych, także do nieobsługiwanych wcześniej kurortów. Połączenia te zapewnią naszym pasażerom bezpośrednie i wygodne podróże z terenu całej Polski. To potwierdza nasze długofalowe plany rozwoju LOT w segmencie turystycznym i zacieśniania współpracy z touroperatorami oraz lokalnymi partnerami.”

Ponadto, tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, ze stolicy Wielkopolski można będzie polecieć na Majorkę (Hiszpania),do Dubrownika (Chorwacja), Podgoricy(Czarnogóra) i Burgas (Bułgaria).

Michał Fijoł dodał: „Stolica Wielkopolski to prawdziwe okno na świat dla osób planujących wakacyjne wyprawy na południe Europy. Niezależnie od tego, czy wybiorą Bałkany, czy słoneczną Hiszpanię, na pokładach samolotów LOT dotrą tam szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach.”

Ostateczny kształt siatki połączeń z Poznania jest uzależniony od aktualnej sytuacji epidemicznej. Wszystkie połączenia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

LOT poleci latem z Krakowa do Albanii, Chorwacji i Grecji

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center