Kup polski chleb i płyń taniej promem

archiwum DFDS Seaways

Pasażerowie promów DFDS Seaways mogą otrzymać zniżki na rejsy przez Kanał la Manche, kupując towary w The Polish Bakery. The Polish Bakery, wiodąca polska piekarnia w Wielkiej Brytanii. Teraz, dzięki współpracy z DFDS Seaways, oferuje ekskluzywną zniżkę dla klientów na przeprawy promowe.
Ceny rejsów ze zniżką rozpoczynają się od 29 funtów za przeprawę w jedną stronę, na trasie pomiędzy Dover (Wielka Brytania) a Dunkierką (Francja). Zniżka obowiązuje na rejsy do 17 grudnia 2015, rezerwacja do 31 października 2015 roku.
Szczegóły oferty znajdują się w opakowaniach z chlebem z The Polish Bakery, oznaczonych logo DFDS Seaways. Pieczywo jest dostępne w polskich sklepach oraz dużych sieciach handlowych na terenie Wielkiej Brytanii.
Z okazji rozpoczęcia współpracy pomiędzy obiema firmami, Max Foster, dyrektor do spraw pasażerskich w DFDS Seaways oraz Andrzej Świderski, menadżer generalny w The Polish Bakery, zaprezentowali specjalny tort w kształcie promu DFDS Seaways.
The Polish Bakery to rodzinna firma założona w 2003 roku w Londynie i jednocześnie najstarsza polska piekarnia w Wielkiej Brytanii. Produkty firmy są wytwarzane wg tradycyjnych receptur, ze składników, które są sprowadzane m.in. z Polski. The Polish Bakery specjalizuje się również w wypiekach ciast (serników, jabłeczników, makowców), pączków oraz innych produktów.