KLM – więcej połączeń do Stanów Zjednoczonych

Dreamliner w barwach KLM/fot. archiwum KLM

Od 7 grudnia Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM uruchomią bezpośrednie trasy z Amsterdamu do Las Vegas i Miami.

Aktualnie KLM utrzymuje połączenia do 8 miast na terenie Stanów Zjednoczonych: Atlanty, Chicago, Houston, Nowego Jorku (JFK), Minneapolis, Los Angeles, San Francisco, Waszyngtonu oraz do Detroit i Bostonu w code-share z Delta Airlines.

Samolot do Miami będzie wylatywał we wtorki, piątki i niedziele o godzinie 10:20 i przylatywał do Miami o 14:20. Rejs powrotny startował będzie w te same dni o 16:30, lądowanie w Amsterdamie przewidziane jest na godzinę 6:50 dnia następnego.

Do Las Vegas loty będą odbywały się w we wtorku, czwartki i niedziele. Start z Amsterdamu o godz.12:35, lądowanie w Las Vegas – o godzinie 14:10. Powrót z Las Vegas o godzinie 15:59, lądowanie w Amsterdamie o godzinie10:50 następnego dnia.

Ponadto, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, oprócz Las Vegas i Miami, zimowa oferta KLM wzbogaci się o takie kierunki jak: Cancun (Meksyk), Port of Spain (Trynidad i Tobago), Bridgetown (Barbados) i Mombasa (Kenia).
Aktualnie KLM utrzymuje połączenia do 8 miast na terenie Stanów Zjednoczonych: Atlanty, Chicago, Houston, Nowego Jorku, Los Angeles, San Francisco, Waszyngtonu oraz do Detroit i Bostonu w code-share z Delta Airlines.

KLM powraca na trasy do Kanady