IV edycja międzynarodowego workshopu ALLinTOO: rozmowy stolikowe, warsztaty i integracja branży

fot. WOT

17 i 18 października 2023 w hotelu Novotel Poznań Centrum odbyła się IV edycja międzynarodowych warsztatów turystycznych ALLinTOO zorganizowanych przez magazyn All Inclusive oraz Turystyczną Organizację Otwartą. W tym roku Wielkopolska Organizacja Turystyczna oraz Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna były gospodarzami wydarzenia.

Warsztaty zdobywające popularność, przyciągają dostawców usług turystycznych i touroperatorów z różnych zakątków świata. W tym roku do udziału zgłosiło się 50 wystawców z całego świata i 100 touroperatorów z Polski, Czech, Słowacji i Niemiec. Celem workshopu było zebranie w jednym miejscu dostawców usług, w tym hotelarzy, resortów wakacyjnych, zarządców atrakcji, firm transportowych i organizacji turystycznych oraz kupujących, przede wszystkim touroperatorów i pośredników turystyki. To nie tylko okazja do poznania ofert, nawiązania kontaktów biznesowych, ale też networkingu i integracji branży.

Wystawcy z różnych regionów świata

Wśród wystawców znaleźli się m.in. Melia Bali z Indonezji, Ras Al Khaimah TDA z Emiratów Arabskich, Halla Salalah z Omanu i Emiratów Arabskich, African Mosaic Tours and Safari z Kenii, Mozeti Tours and Safaris z Tanzanii i Zanzibaru, D&BHotels z Malty; MTS Globe z Malty, Voi Hotels z Włoch, Madagaskaru, Zanzibaru, Wyspy Zielonego Przylądka, Naturmed Hotel Carbona Zrt. z Węgier, Spirit Hotel Kft. z Węgier, IncentiveApp, Hotel Jardín Tecina & Tecina Golf z Hiszpanii, Grand Horizon z Hiszpanii, Kozmo Hotel Suits & Spa z Węgier, Egles Sanatorja z Litwy, Ensana Health Spa Hotels z Węgier, Hajdúszoboszlói Turisztikai Nonprofit Kft z Węgier, Andersia Hotel and SPA z Polski.

Po zaprezentowaniu swoich ofert podczas rozmów stolikowych na uczestników każdego dnia czekała część integracyjna, podczas której każdy mógł wziąć udział m.in warsztatach robienia pierników czy degustacji win z winnic regionu Małokarpackiego (Słowacja). Integralnym elementem warsztatów były dwa fam tripy zorganizowane przez współgospodarzy wydarzenia. Pierwszego dnia uczestnicy wybrali się na zwiedzanie Poznania, natomiast drugiego dnia zorganizowano wyjazdy do Gniezna i Rogalina.