IMTM 2023: spodziewamy się około 20 tys. odwiedzających

IMTM /fot. Shlomi Mizrahi

W dniach 14-15 lutego 2023 roku odbędą się w Tel Awiwie po raz 29. Międzynarodowe Targi Turystyczne IMTM. W najważniejszym spotkaniu wystawców, którzy aktywnie działają na izraelskim rynku turystycznym organizatorzy szacują udział około 20 tys. gości.

International Mediterranean Tourism Market (IMTM) 2023 odbędzie się w Izraelu po raz 29. Na targach spodziewane są także dziesiątki krajów z całego świata, w tym: Maroko, Portugalia, Filipiny, Czechy, Grecja, Polska, Czarnogóra, Bułgaria, Słowacja, Azerbejdżan, Rumunia. Na ten moment oczekuje się, że targi odwiedzi około 20 tys. osób, a udział w nich wezmą dziesiątki ministrów, ambasadorów i urzędników z całego świata.

Targi IMTM przeznaczone są dla wszystkich osób związanych z różnymi gałęziami turystyki – turystyką krajową, przyjazdową, a także dla krajów i agencji turystycznych z zagranicy. Jak co roku, targi będą kolorowym i radosnym świętem, w którym zaprezentowane zostaną destynacje lokalne i międzynarodowe.

W ramach targów przewidziane są spotkania, wykłady i konferencje z profesjonalistami. Ponadto zaprezentowany będzie program dla zaproszonych agentów, w którym setki decydentów z całego świata przyjeżdżają, aby poznać Izrael jako destynację turystyczną.

Kraje wystawiające się na targach będą reprezentowane przez krajowe i regionalne biura turystyczne, centra kongresowe, hotele, ośrodki wypoczynkowe, firmy spedycyjne, wypożyczalnie samochodów, a także przez linie lotnicze, agentów, biura podróży, firmy zarządzające destynacjami turystycznymi, stowarzyszenia branżowe, usługodawców i różnego rodzaju atrakcje w dziedzinie turystyki z całego świata.

Do Izraela bez obowiązku wypełniania formularza wjazdowego